Strešný box Northline EcoSpace Antracit

190x67x36cm, jednostranné otváranie

Kód:NPB2202C
Dostupnosť: Do 5 dní
Výrobca:Northline
Rok výroby:
Poradíme Vám?
Zavrieť
Cena: 199,00 € 225,00 €
bez DPH: 165,83 € 187,50 €
Ušetríte  11.56%
Parametre
Komentáre
Odporučiť
Recenzie

<br \>   Strešné boxy Northline ECOspace vychád­zajú z dizajnovo mimoriadne úspešného modelu Tirol 330. Boxy sú vyrábané v plne automatizovanej fabrike v špecializovanom lise s keramickým nahrievaním ABS platní s 500 referenčnými bodmi pre čo najrovnomernejšie nahriatie a vylisovanie boxu. Kopula a dno boxu sú vďaka tejto špičkovej technológií mimoriadne homogénne.

<br \>

<br \>
<br \> Pevnosť boxu zaručujú vstupné materiály – „poctivý" ABS- Akrylonitril-butadién-styrénový
<br \> plast zo špecializovanej fabriky na termoplasty v Rakúsku. (Autoboxy v podobnej a nižšej cenovej hladiny používajú 3mm ABS, recyklát ABS plastu, prípadne lisovaný polystyrén, ktoré ani zďaleka nespĺňajú vlastnosti ABS plastu)

<br \>

<br \>
<br \> Prepracovaný dizajn, čisté elegantné tvary a hlavne bezschodové spoje v prednej a zadnej časti boxu zaručia výborné aerodynamické vlastnosti. Vďaka tomu je box Northline ECOspace jeden z najtichších boxov na trhu.
<br \> Oproti Modelu Tirol 330, je box ECOspace „len" jednostranne otvárateľný (centrálny 3 bodový zámok). Má jednoduchý upínací systém „U" skrutky 90mm (čistý priestor pre nosiče 82mm) Vďaka týmto „ústupkom" má box pri zachovaní mimoriadne kvalitných materiálov, veľmi priaznivú cenu.

<br \>

<br \>  

<br \>

<br \> Ostatné komponenty sú z odolných materiálov, zámky sú Eurolock so železnými prevodmi, rovnako jednotlivé hriadeľky sú rovnako oceľové. To zaručí mimoriadnu odolnosť a trvácnosť boxu.
<br \> Súčasťou dodávky sú upínacie popruhy. 

<br \>

<br \> Vďaka “bezschodovému čelu” boxu, má box čistý aerodynamický tvar. Navyše vďaka tejto konštrukčnej výnimočnosti je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach. Zaujímavosťou je tzv. predný difúzor. Konštruktéri v aerodynamickom tuneli zistili, že ak posunú nábehovú hranu hornej kopuli nižšie, presmerujú tok vzduchu nad box a nie do falcových spojov.

<br \>

<br \>

<br \>
NPB2202C
Vonkajšia dĺžka 190 cm
Vonkajšia výška 36 cm
Vonkajšia šírka 67 cm
Maximálne zaťaženie 75 kg
Objem (litre) 330 l
Počet lyží / snowboardy 4 -6 / 3 -4
Max. dĺžka lyží 175 cm
Uzamykanie áno, centrálne
Otváranie jednostranné
Max. šírka tyčí 82 mm
T-adaptér v balení nie
Materiál ABS - plast
Hmotnosť 15 kg
Typ upevnenia o nosič U - profily
Poznámka Crash Test, záruka 5 rokov
Vhodné príslušenstvo
Produkt Cena
strešný box, roof box, dachbox, tetőbox T -Adaptér k strešným boxom EcoSpace 12,00 €
10,00 € bez DPH

Naposledy pozreté

strešný box, roof box, box